Dobry i tani hosting stron www

Hosting bez limitu

W promocji z serwerem domena gratis!

Kupując tani i dobry hosting stron w abonamencie rocznym masz możliwość bezpłatnej rejestracji jednej domeny. Wyboru domeny dokonasz w extranecie po rejestracji serwera. Zostając naszym klientem otrzymujesz tani serwer, a także darmową domenę. To specjalnie przygotowany przez nasz zespół pakiet korzyści przeznaczony dla osób, które cenią sobie możliwość załatwienia wszystkich formalności w jednym miejscu.

darmowa domena w pakiecie z hostingiem

Tanie serwery wirtualne na start

Przez pierwszy okres abonamentowy każdego zamówionego serwera otrzymasz od nas rabat w wysokości 40%. Za roczny abonament na hosting biznes zapłacisz 150 PLN, a biznes plus 300 PLN (ceny netto). Jest to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza oferta na polskim rynku serwerów wirtualnych. Wysoka jakość, szybkość i niestandardowe parametry serwerów Progreso pomogą Ci osiągnąć sukces w biznesie. Z nami osiągniesz najszybszą odpowiedź serwera, dzięki temu Twoja strona internetowa załaduje się szybciej od konkurencji.

szybki i tani serwer wirtualny

Nagradzamy lojalność!

Nagradzamy lojalność - co roku tańszy hosting! Dzięki tej promocji twój serwer wirtualny będzie z roku na rok tańszy - co każde odnowienie o 5%, aż do osiągnięcia maksymalnego rabatu 15%. Wszystkie promocje łączą się, dlatego dzięki ofercie Progreso czerpiesz najwięcej korzyści jeżeli chodzi o dobry hosting, tanie serwery i domeny. Zamów, zgarnij promocję na start, darmową domenę, a po pierwszym okresie rozliczeniowym również rabat za zostanie z nami na dłużej. Nasza oferta to pakiet oszczędności, które pozwolą na szybszy rozwój i osiągnięcie solidnej pozycji w internecie.

bezpieczne serwery Progreso
© 1999-2018 Progreso
Dołącz do nas na
facebook