Dobry i tani hosting stron www

Hosting bez limitu

W promocji z serwerem domena gratis!

Kupując tani i dobry hosting stron w abonamencie rocznym masz możliwość bezpłatnej rejestracji jednej domeny. Wyboru domeny dokonasz w extranecie po rejestracji serwera. Zostając naszym klientem otrzymujesz serwer w niskiej cenie, a także darmową domenę. To specjalnie przygotowany przez nasz zespół pakiet korzyści przeznaczony dla osób, które cenią sobie możliwość załatwienia wszystkich formalności w jednym miejscu. To nie wszystko! Decydując się na nasze serwery otrzymasz darmowy, zaufany certyfikat SSL, który z łatwością będziesz w stanie wdrożyć z poziomu panelu klienta. Bezpieczeństwo to również przesyłanie danych na serwer. Dlatego też w standardzie oferujemy szyfrowanie konta FTP. Postaw na Progreso i ciesz się nielimitowanym transferem danych, nieograniczoną liczbą kont pocztowych, baz danych mysql czy stron internetowych.

Tani hosting www promocje

Serwery wirtualne na start w niskiej ceni

Przez pierwszy okres abonamentowy każdego zamówienia otrzymasz od nas rabat w wysokości 40%. Za roczny abonament na hosting biznes zapłacisz 150 PLN, a biznes plus 300 PLN (ceny netto). Jest to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza oferta na polskim rynku serwerów wirtualnych.
Wysoka jakość, szybkość i niestandardowe parametry serwerów Progreso pomogą Ci osiągnąć sukces w biznesie. Z nami osiągniesz najszybszą odpowiedź serwera, dzięki temu Twoja strona internetowa ładuje się znacznie szybciej od konkurencji. A wszystko to dzięki zastosowaniu dysków SSD, dużo wydajniejszych i szybszych od standardowo stosowanych HDD.

Zostaw swoją konkurencję w tyle. W ramach naszych pakietów oferujemy możliwość wyboru szeregu wersji PHP od 5.6 do najnowszej 7.2. Zastosowanie najnowszej wersji php to nie tylko znaczny wzrost wydajności wykonywania skryptów. To także bezpieczeństwo zwłaszcza dla stron opartych o popularne CMS'y takie jak: Wordpress, Joomla czy silniki e-commerce typu Shoper, PrestaShop oraz Magento.
Nie chcesz kupować kota w worku? Oferujemy Ci darmowy okres próbny - 14 dni, a w przypadku wyboru e-faktury aż 30 dni testowania hostingu bez opłat. Przez ten czas masz pełen dostęp do wszystkich opcji oferowanych w danym pakiecie. Nie czekaj! Sprawdź naszą ofertę już teraz!

Nagradzamy lojalność!

Nagradzamy lojalność - co roku tańszy hosting! Dzięki tej promocji twój serwer wirtualny będzie z roku na rok tańszy - co każde odnowienie o 5%, aż do osiągnięcia maksymalnego rabatu 15%. Wszystkie promocje łączą się, dlatego dzięki ofercie Progreso czerpiesz najwięcej korzyści jeżeli chodzi o dobry hosting, tanie serwery i domeny. Zamów, zgarnij promocję na start, darmową domenę, a po pierwszym okresie rozliczeniowym również rabat za zostanie z nami na dłużej. Nasza oferta to pakiet oszczędności, które pozwolą na szybszy rozwój i osiągnięcie solidnej pozycji w internecie.

bezpieczne i tanie serwery Progreso
© 1999-2019 Progreso Usługi hostingowe
Dołącz do nas na
facebook