Dobry i tani hosting stron www, w promocji domena gratis!

Plany hostingowe

Domena GRATIS

Kupując tani i dobry hosting stron w abonamencie rocznym masz możliwość bezpłatnej rejestracji jednej domeny. Wyboru domeny dokonasz w extranecie po rejestracji serwera. Zostając naszym klientem otrzymujesz tani serwer, a także darmową domenę.
screen 2

Tanie serwery wirtualne na start

Przez pierwszy okres abonamentowy każdego zamówionego serwera otrzymasz od nas rabat w wysokości 40%. Za roczny abonament na tani i dobry hosting biznes zapłacisz 150 PLN, a biznes plus 300 PLN (ceny netto). Jest to jedna z najlepszych, o ile nie najlepsza oferta na polskim rynku serwerów wirtualnych. Wysoka jakość, szybkość i niestandardowe parametry serwerów Progreso pomogą Ci osiągnąć sukces w biznesie.
screen 2

Zostań z nami!

Zostań z nami - co roku tańszy hosting! Dzięki tej promocji twój serwer wirtualny będzie z roku na rok tańszy - co każde odnowienie o 10%, aż do osiągnięcia maksymalnego rabatu 30%. Wszystkie promocje łączą się, dlatego dzięki ofercie Progreso czerpiesz najwięcej korzyści jeżeli chodzi o dobry hosting, tanie serwery i domeny. Zamów, zgarnij promocję na start, darmową domenę, a po pierwszym okresie rozliczeniowym również rabat za zostanie z nami na dłużej.
screen 2
© 1999-2017 Progreso
Dołącz do nas na
facebook