Współpraca - FAQ

Jak to działa?

To proste. Dostajesz od nas kod (twój-login) lub link (progreso.pl/ref/twój-login) - dzięki temu będziemy wiedzieć, że serwer jest z twojego polecenia. Kiedy taki serwer zostanie opłacony, w twoim portfelu w extranecie pojawi się odpowiednia kwota. Za każde kolejne przedłużenie tego serwera również otrzymujesz od nas prowizję.

Ile dokładnie mogę zarobić?

Za polecenie serwera biznes: 50 PLN, za jego każde kolejne przedłużenie: 25 PLN.
Za polecenie serwera biznes plus: 100 PLN, za jego każde kolejne przedłużenie: 50 PLN.
Polecasz raz - zarabiasz przez cały czas!

W jaki sposób polecać?

W każdy, byle zgodny z prawem. Nie spamuj! Nie bądź nachalny. Możesz wysłać wiadomość do znajomych i swoich klientów, możesz umieścić link (progreso.pl/ref/twój-login) na swojej stronie albo w podpisie na branżowym forum (polecamy, działa!). Ograniczają Cię dwie rzeczy: regulamin → i własna wyobraźnia. Masz wątpliwości jak to zrobić - daj nam znać →

Skąd mogę ściągnąć Wasze logo?

Logo i inne materiały czekają na Ciebie w extranecie →

W jaki sposób mogę wypłacić pieniądze?

To zależy czy prowadzisz działalność czy współpracujesz z nami jako osoba prywatna. Jeżeli jesteś firmą - wystawisz nam Fakturę VAT lub Rachunek według naszych wytycznych, jeżeli jesteś osobą prywatną - podpiszemy z Tobą umowę o dzieło. Mamy to opanowane - wszystko przebiega bez problemów i szybko.

Co z tego ma osoba, której polecę konto?

Dwie rzeczy: dodatkowy miesiąc abonamentu za darmo + wysokiej jakości hosting - oszczędzi dużo czasu na szukanie i sprawdzanie ofert, z których nie będzie zadowolona.

© 1999-2017 Progreso
Dołącz do nas na
facebook