Współpraca - FAQ

Jak to działa?

To proste. Dostajesz od nas kod (twój-login) lub link (progreso.pl/ref/twój-login), który przekazujesz znajomemu lub swojemu klientowi - dzięki temu będziemy wiedzieć, że zamówiony przez niego serwer jest z twojego polecenia. Kiedy ten zostanie opłacony, twój portfel w Extranecie zostanie zasilony odpowiednią kwotą. Za każde przedłużenie tego serwera w przyszłości również otrzymasz od nas prowizję.

Ile dokładnie mogę zarobić?

Za polecenie serwera biznes: 50 PLN, za jego każde kolejne przedłużenie: 25 PLN.
Za polecenie serwera biznes plus: 100 PLN, za jego każde kolejne przedłużenie: 50 PLN.
Za polecenie hostingu hybrydowego również otrzymasz prowizję nawet do 360 PLN!
Polecasz raz - zarabiasz przez cały czas!

W jaki sposób polecać?

W każdy, byle zgodny z prawem. Nie spamuj! Nie bądź nachalny. Możesz wysłać wiadomość do znajomych i swoich klientów, możesz umieścić link (progreso.pl/ref/twój-login) na swojej stronie albo w podpisie na branżowym forum (polecamy, działa!). Ograniczają Cię dwie rzeczy: regulamin → i własna wyobraźnia. Masz wątpliwości jak to zrobić - daj nam znać →

Skąd mogę ściągnąć Wasze logo?

Logo i inne materiały czekają na Ciebie w extranecie →

W jaki sposób mogę wypłacić pieniądze?

To zależy czy prowadzisz działalność czy współpracujesz z nami jako osoba prywatna. Jeżeli jesteś firmą - wystawisz nam Fakturę VAT lub Rachunek według naszych wytycznych, jeżeli jesteś osobą prywatną - podpiszemy z Tobą umowę o dzieło. Mamy to opanowane - wszystko przebiega bez problemów i szybko.

Co jeszcze mogę zrobić z pieniędzmi zgromadzonymi w moim portfelu?

Możesz kupić nowy lub przedłużyć istniejący serwer w Progreso na atrakcyjnych warunkach (np. przedłużenie serwera Biznes to jedynie 10 PLN / mc, a serwera Hybrid 1 - tylko 20 PLN / mc). Możesz także wygenerować bon na wybraną kwotę i podarować lub sprzedać go komuś innemu - Ty możesz na tym zarobić, a kupujący oszczędzić dzięki tańszemu przedłużeniu swojego serwera.

Co z tego ma osoba, której polecę konto?

Dwie rzeczy: dodatkowy miesiąc abonamentu za darmo + wysokiej jakości hosting - oszczędzi dużo czasu na szukanie i sprawdzanie ofert, z których nie będzie zadowolona.

© 1999-2019 Progreso Usługi hostingowe
Dołącz do nas na
facebook