Dedykowane rozwiązania
hostingowe dla firm

Specjalizujemy się w dedykowanych rozwiązaniach hostingowych niemożliwych do zrealizowania przez innych

Od ponad 20 lat oferujemy dedykowane rozwiązania hostingowe dla firm i przedsiębiorstw oraz twórców

Zajmujesz się swoim biznesem online ale wciąż napotykasz na różnego typu techniczne problemy około-hostingowe i zamiast skupiać się na pracy - próbujesz je rozwiązywać na własną rękę, bo support rozkłada ręce? Twój sklep ma coraz więcej klientów i działa coraz wolniej, a jedynym rozwiązaniem jakie proponuje Twój hostingodawca to kupno wyższego pakietu hostingowego?

Trafiłeś w odpowiednie miejsce! Pomożemy Ci dobrać dedykowane rozwiązanie hostingowe.

Co możemy dla Ciebie zrobić w zakresie hostingu dedykowanego?

Przykładowe sytuacje hostingowe, w których możemy pomóc

Przy dużym ruchu moja strona przestaje działać!

Masz trzy opcje - zoptymalizować skrypty, kupić większy serwer lub zwrócić się do nas o pomoc. Mamy dedykowane rozwiązania hostingowe, które bez większych zmian w skryptach dadzą "kopa" wydajnościowego i pomogą obsłużyć znacznie większą liczbę gości na Twojej stronie.

Moja strona zużywa 100% CPU serwera, nawet w nocy.

Zgłoś się do nas. Wykonamy dokładne debugowanie skryptów oraz bazy danych i znajdziemy przyczynę problemu.

Przewiduję duże obciążenie, czy serwer to wytrzyma?

Jeżeli to hosting hybrydowy z autoskalerem to jest duża szansa, że tak :) Jednak dla pewności zgłoś się do nas i opisz sytuację - wykonamy testy wydajnościowe Twojej strony, znajdziemy wąskie gardło i ew. zaproponujemy dodatkowy tuning konfiguracji serwera (dokładne dopasowanie do używanego oprogramowania).

Integracja CloudFlare

CloudFlare to znany i ceniony usługodawca dostarczający usługę CDN (Content Deliver Network). W dużym uproszczeniu to sieć serwerów rozmieszczonych na całym świecie stanowiąca serwer proxy dla Twojej strony. Ma to kilka zalet, m.in.:

  • przyspieszenie ładowania strony
  • skrócenie drogi dotarcia pakietów do klienta docelowego
  • ukrycie IP serwera
  • wbudowana analityka i rozbudowane statystyki

Możemy wykonać pełną integrację z CloudFlare, bez względu na wykupiony pakiet hostingowy - wszystkie są z nim kompatybilne.​​​​​​

Rozwiązania Klastrowe

Klaster serwerów to zespół kilku lub kilkunastu fizycznych maszyn, które współdziałając ze sobą są w stanie zaoferować usługę hostingową o tzw. wysokiej dostępności (High Availability). To znakomita alternatywa dla usług w chmurze w konkurencyjnej cenie.

Oferta skierowana jest przede wszystkim do średnich i dużych firm z branż takich jak telekomunikacja, bankowość oraz szeroko pojęte IT.

Buforowanie statyczne NGINX / Varnish

Dzięki odpowiedniej konfiguracji serwera WWW lub dostawieniu przed niego serwera buforującego (Varnish Cache), Twoja strona będzie mogła obsłużyć nawet do kilkuset razy więcej gości bez większych zmian w oprogramowaniu, którego używasz.

Wszystkie zapytania do serwera są wtedy buforowane, dzięki czemu czas odpowiedzi jest błyskawiczny i nie powoduje dużego obciążenia serwera (dzięki pominięciu konieczności przetwarzania skryptów np. przez parser PHP, czy wykonywania wielu ciężkich zapytań przez serwer bazodanowy).

Masz bardzo duży sklep, blog lub prowadzisz "ciężkie" dla serwera kampanie promocyjne? To oferta dla Ciebie!

Opisz nam swój problem lub sytuację

Skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h z gotowym rozwiązaniem