Blog z poradami na temat hostingu, domen, serwerów

Wpisz szukaną frazę

Filozofia czarno na białym to nasz wewnętrzny pakiet zasad i przekonań w firmie. Jest nieskomplikowany, łatwy w implementacji i pozwala oferować spójny produkt na każdym etapie. Dla klienta to dobry, wymagający minimum uwagi produkt, czyli więcej czasu na rozwój tego, co ważne - Twojego biznesu.

Czasami, głównie z powodu chęci optymalizacji kosztów, decydujemy się na zmianę operatora domeny, czyli firmy, w której opłaca się domenę internetową i która zarządza nią od strony technicznej. Jak przeprowadzić transfer domeny? Jak długo trwa transfer domeny? Odpowiedzi na wszystkie pytania uzyskasz w tym artykule.

Zakładasz lub już prowadzisz lokalny biznes? Jeśli szukasz nowych klientów z Twojego regionu lub okolicy, nie ma lepszego sposobu, niż dać się im znaleźć online. Pierwszy krok, aby być widocznym w sieci przez klientów w danym regionie, to decyzja, jaką wybrać domenę internetową. Może się okazać, że dla lokalnego sprzedawcy lub usługodawcy najlepiej sprawdzi się zarejestrowanie domeny regionalnej. Czym jest domena regionalna?

Przetestuj ofertę bez zobowiązań przez 30 dni

Zarówno nasze życie prywatne, jak i służbowe zostało w ostatnich latach poddane szybkiej cyfryzacji. Z jednej strony przejście do świata online jest wygodne i otwiera nowe możliwości. Z drugiej zaś zarówno przedsiębiorcy, jak i osoby prywatne narażeni są na nowe niebezpieczeństwa. Coraz więcej firm to właśnie na Internecie opiera swój model biznesowy. Aby prowadzić swój biznes w sieci bezpiecznie, warto wiedzieć, jak chronić domenę internetową.

Na pewno zdarzyła ci się kiedyś sytuacja, że wysłany przez Ciebie e-mail został uznany za niechcianą wiadomość i trafił do folderu „SPAM” w skrzynce adresata. Dlaczego trafił na czarną listę domen? Jak sprawdzić, czy domena znalazła się na liście spamu? Jak uniknąć takich sytuacji w przyszłości? Sprawdź, jak wysyłać maile, aby nie zostać uznanym za spamera!

}