Nowa oferta - polskie datacenter

Aby jakość świadczonych przez nas usług była na jak najwyższym poziomie - zawarliśmy umowę z jednym z największych operatorów telekomunikacyjnych w kraju - firmą GTS Polska. W nowoczesnym centrum danych w Warszawie uruchomiliśmy serię serwerów, które od tej pory obsługiwać będą konta naszych klientów. Serwerownia posiada wysoki standard bezpieczeństwa ale przede wszystkim jedne z najlepszych łącz w kraju do największych sieci (m.in. 1Gbit/s TPNET, 155Mbit NASK, POL34, ICM, a także 1Gbit do punktu WIX), gwarantujące szybkość, niezawodność i bardzo krótkie czasy połączeń.

Jednocześnie wprowadzamy nowe rozwiązania w naszej ofercie - serwery biznes oraz biznes plus. Plany te zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie korzystających z nich użytkowników (brak limitów na większość usług) oraz wszechstronności zastosowania. Za niewygórowaną cenę klient otrzymuje duży i elastyczny serwer o parametrach których próżno szukać u konkurencji!

Zapraszamy do współpracy z nami - w dalszym ciągu obowiązuje promocja "domena gratis" oraz 14-to dniowy, bezpłatny okres próbny.

Możesz być zainteresowany również: